girl-2771936_1920

Kurs Językowy nr1

Prezentujemy Ci pierwszy z naszych kursów językowych. Wśród zalet, jakie możemy wyróżnić, znajdziesz m.in. elastyczny grafik z możliwością dopasowania do Twojego planu dnia. Jeśli się stresujesz, to w przypadku tego kursu językowego nie masz czym. Gruby są 3-4 osobowe a plan nauki dopasowany do Waszego poziomu. Dostajesz też dostęp do przejrzystej i łatwej w obsłudze platformy a zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku obcym.

CENA(PRICE)
199 zł/ miesiąc
(~34 zł/ 60 min)

Kurs Językowy nr 2

Zajęcia językowe odbywają się w tym przypadku w grupach 5- lub 8-osobowych. Raz w tygodniu wystarczy, że poświęcisz 1,5 godziny. Termin zajęć możesz dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Dodatkowo otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały i dostęp do platformy, która jest łatwa w obsłudze. Kurs językowy nr 2 urozmaicony jest interaktywnymi multimedialnymi zadaniami oraz wirtualną tablicą. Decydując się na ten rodzaj zajęć, rozliczasz się z nami w systemie miesięcznym. Pamiętaj, że zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku obcym. Dzięki temu oswajasz się z mówieniem. 

CENA(PRICE)
149 zł/ miesiąć
(~25 zł/ 60 min)

startup-594090_1920
startup-594091_1920

Kurs językowy indywidualny

Jest to rodzaj kursu, który oferuje Ci zajęcia sam na sam z lektorem. A także elastyczny grafik, dzięki czemu nie będzie tak łatwo wymigać się od zajęć. Korzystając z naszego kursu językowego indywidualnego, otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały, dostęp do łatwej w obsłudze platformy i wirtualną tablicę. Urozmaiceniem zajęć będą ciekawe zajęcia interaktywne.

CENA(PRICE)
70 zł/1h

Kurs językowy indywidualny

Native Speaker

Sam na sam z Native Speakerem? Rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy potrzebują indywidualnego dopasowania zajęć do swoich potrzeb. Wszystkie niezbędne materiały otrzymujesz od nas. Podobnie jak dostęp do platformy oraz wirtualnej tablicy. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w obcym języku. Jednak program jest odpowiednio dopasowany do Twoich możliwości. Dodatkowo urozmaicony interaktywnymi ćwiczeniami językowymi i zadaniami.

CENA(PRICE)
99 zł/60 min

women-1209678_1920
computer-1185626_1920

Kurs językowy nr 5

Dopasuj grafik zajęć na kursie językowym do swoich obowiązków. Raz w tygodniu, znajdź 1,5 godziny na to, aby spotkać się z maksymalnie 8 osobami, które będą miały podobne marzenia do Twoich. Nauczyć się danego języka. My też maksymalnie staramy Ci się to ułatwić. Zapewniamy Ci wszystkie materiały, dostęp do tablicy wirtualnej oraz przyjazną platformę. Rozliczamy się z Tobą w systemie miesięcznym.

CENA(PRICE)
295 zł/miesiąc
(~25 zł/ 60 min)

Kurs językowy nr 6

Interesują Cię zajęcia w grupach 3 lub 4-osobowych? Jeśli tak kurs językowy nr 6 jest dla Ciebie. Plan nauki dopasowany do poziomu grupy. A ponadto wirtualna tablica i interaktywne ćwiczenia multimedialne. Do dyspozycji masz też prostą w obsłudze platformę do zajęć językowych. Zapewniamy Ci też niezbędne materiały do nauki. A zajęcia odbywają się wyłącznie z języku obcym.

CENA(PRICE)
349 zł/ miesiąc
(~29 zł/ 60 min)

men-2425121_1920
entrepreneur-593358_1920

Zajęcia w Parze

Nauka języka z ukochaną osobą to ciekawe doświadczenie. Możecie dopasować termin zajęć, tak aby odpowiadał Waszym oczekiwaniom. Zapewnimy Wam wszystkie niezbędne materiały, a także wirtualną tablicę i platformę językową do ułatwienia nauki. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i oryginalny. Urozmaicamy je interaktywnymi zadaniami. Miesięczne rozliczenie jest łatwe i pozwala Ci na zaplanowanie wydatków.

CENA(PRICE)
99 zł/60 min.
~49zł/os

Zajęcia w Parze

z Native Speakerem

Potrzebujecie indywidualnego planu zajęć językowych, który będzie dopasowany do waszych umiejętności i waszego grafiku? Zajęcia w parze z Native Speakerem to idealne rozwiązanie. Zyskujesz nie tylko komfort i wygodę, ale również miłą atmosferę i profesjonalne podejście, wraz z materiałami do nauki. Ponadto możesz korzystać z naszej platformy językowej i wirtualnej tablicy.

CENA(PRICE)
120 zł/60 min.
60 zł/os

entrepreneur-593357_1920
tie-690084_1920

Indywidualna Oferta Dla Firm

Oferta kursów językowych skierowana do firm. Indywidualne propozycje dopasowane do danego Klienta. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami.Zajęcia w Przedszkolach

Prowadzisz przedszkole i chcesz, aby dzieci od najmłodszych lat miały styczność z językiem obcym? Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą.

kid-5020226_1920

Nie znalazłeś opcji dla siebie, a zależy Ci na indywidualnej ofercie, która w pełni Cię usatysfakcjonuje? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

iphone-410316_1920