O Nas

IceBreaker School – miejsce stworzone z pasją

Nasza szkoła została stworzona w odpowiedzi na oczekiwania obecnego rynku. To nowoczesność, a jednocześnie praktyczność. Indywidualne podejście oraz ciekawe rozwiązania interaktywne sprawiają, że nasi kursanci z przyjemnością do nas wracają, ponieważ efekty ich nauki są widoczne. Z naszą szkołą przełamiesz barierę w mówieniu i jeśli się przyłożysz do nauki wyjazd w dalekie kraje stanie się przyjemnością.

Dlaczego my ...

Chcemy byś mógł uczyć się, wtedy kiedy to TY masz na to czas. Dlatego udostępniamy specjalnie dla Ciebie możliwość zajęć z elastycznym grafikiem zarówno w trybie indywidualnym, w parze, jak i w grupach. Wypróbuj możliwości, jakie niesie współpraca z naszą szkołą językową i ciesz się swoimi postępami oraz dokonaniami. Z nami odkryjesz nowe horyzonty, które pozwolą Ci wypłynąć na szerokie wody języków obcych.

O nas krakow
szkola krakow
people-2557396_1920


Nasi nauczyciele

Anna Babitska

Nauczycielka

Check our reviews on

Zmitser Zankevich
Zmitser Zankevich
13:35 08 May 21
Jestem zadowolony z odbytych zajęć: przyjazne podejście do uczniów, kompetentna lektorka. Polecam!
Wiktoria Jurkowska
Wiktoria Jurkowska
08:28 26 Apr 21
Świetna szkoła języka angielskiego na wysokim poziomie. Tłumaczone jest wszystko krok po kroku i ze spokojem nauczycielki. Bardzo polecam tą szkołę !😊
Anna Augustyniak
Anna Augustyniak
13:27 19 Apr 21
Dzięki korepetycjom z j.angielskiego starsza córka uzyskała 98% z egzaminu ósmoklasisty, a młodsza, która jest w piątej klasie znacznie poprawiła swoje oceny i dużo więcej rozumie. Zdecydowanie polecam naukę w tej szkole, bo widzę efekty. Dzięki miłej atmosferze i indywidualnemu podejściu do ucznia, nauka jest przyjemnością:)
Maria Łaska
Maria Łaska
13:53 13 Apr 21
Super miejsce nie tylko do nauki angielskiego 😀 Estupendo!
Magda L
Magda L
11:46 13 Apr 21
Najlepsze miejsce, żeby rozpocząć albo kontynuować przygodę z językiem obcym, zwłaszcza dla osób, którym trudno się przełamać w mówieniu. Lekcje są dostosowane do potrzeb, pomoce naukowe zróżnicowane i co najlepsze - często są po prostu dobrą zabawą. Polecam 😊
See All Reviews
js_loader